Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

FOTO/ Dimër në Kosovë, reshjet e dëborës zbardhin qytetet kryesore

Tashmë dimri ka ardhur dhe në disa vise shqiptare ka filluar të bjerë edhe dëborë.

Dëbora e parë ka rënë edhe në Kosovë. Reshjet e para të borës kanë rënë në qytetet e Dragash, Prizren, Lipjan, Prishtinë, Malishevë, e në vende të tjera.

Në disa pamje të publikuara nga Meteo Ballkan, shihet qartë se në disa komuna të Kosovës bie dëborë.

Reshjet e shumta të borës kanë shkaktuar madje edhe disi problem në qarkullimin e makinave, por autoritetet ende nuk kanë dalë me njoftim që akset nacionale të kenë ndonjë problem.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet