Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Enca Haxhia shfaqet duke konsumuar lëndë narkotike në rrugë

Këngëtarja seksi Enca Haxhia është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston herë pas here foto të ndryshme.

Mbrëmjen e djeshme, ajo është bërë pjesë e sfidës ‘Më trego një foto nga” dhe me kërkesë të ndjekësve, duhet të publikonte çdo foto apo video që ata dëshironin të shihnin nga këngëtarja.

Një nga ndjekësit i ka kërkuar Encës të publikojë një video duke konsumuar lëndë narkotike. Enca nuk hezitoi ta plotësonte këtë kërkesë, pasi e publikoi videon.

“Mos më gjykoni. Kjo është videoja më e sikletshme që do të ndaj ndonjëherë”, ka shkruar bukuroshja krahas videos, teksa shihet në rrugët e New Yorkut së bashku me një djalë duke pirë lëndë narkotike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet