Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ekzekutimi i frikshëm, gruaja vritet në mes të rrugës në Brazil

Një ngjarje e rëndë tronditi komunitetin në Sao Paulo të Brazilit.

34-vjeçarja Anna Pola da Silva u vra teksa po ecte në rrugë nga një i ri, i cili po e priste me biçikletë që ajo të shfaqej aty.

Pasi e pa që po vinte, i riu nxorri pistoletën me gjakftohtësi duke qëlluar në drejtim të saj duke e lënë të vdekur në vend.

Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes së rëndë, megjithatë pamjet kanë bërë xhiron e rrjetit duke nxjerrë sërish në pah kriminalitetin e lartë në rrugët e Brazilit.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9087637/Harrowing-moment-woman-34-shot-dead-middle-street-Brazil.html#v-1978942158027049884

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet