Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dhune ne familje, zbardhet akuza me te cilen u arrestua ish gjyqtari Alaudin Malaj

Ish-gjyqtari i Apelit Tirane, Alaudin Malaj eshte arrestuar nga policia.

Ai u shoqeruar nje dite me pare nga uniformat blu te kryeqytetit pas nje konflikti me djemte e tij ne zonen e parkut te Liqenit Artificial per pronesine e nje makine.

Arrestimi i Malajt qe me heret ka mbajtur edhe postin e kreut tw Gjykates se Apelit Tirane, vjen pas kallezimit te bere nga djemte e tij ne komisariatin nr.2 ne Tirane.

Ndaj ish-kreut te Apelit Tirane tashme rendojnw akuzat “Dhune ne familje e perseritur”, “Dhune ne familje ne prani te te miturve”, “Veprime ne kundershtim me vendimin e gjykates” si dhe ” Kundershtim i punonjesit te policise”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet