Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident tragjik në Bujanovc, përmbyset makina, humbin jetën dy të rinj

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Lluçan të Bujanovcit ku kanë humbur jetën dy të rinj. Rastin e ka bërë të ditur deputeti shqiptar në parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi.

Në llogarinë e tij në Facebook, ai ka postuar një fotografi ku shihet një makinë e përmbysur.
“Ngjarje e tmerrshme vdekja e dy të rinjve në fshatin Lluçan.

Shuarje shprese e shkaktim dhembje të jashtëzakonshme jo vetëm për familjet dhe të afërmit e viktimave, por për të gjithë qytetarët e komunës tonë.

Allahu ua lehtësoftë dhimbjen familjarëve të fëmijëve që humbën jetën. Lutemi që të mbijetuarit të shërohen e t’i përballojnë plagëve”, ka shkruar ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet