Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Tiranë, makina përplas këmbësorin në afërsi të Sheshit “Shqiponja”

Një aksident është shënuar pasditen e sotme rreth orës 19:30 në afërsi të Sheshit Shqiponja, ku një mjet ka përplasur një këmbësor.

Sipas policisë mjeti me drejtues shtetasin I.M ka aksidentuar këmbësorin R.H, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 26.12.2020, rreth orës 19:30, në afërsi të Sheshit Shqiponja, mjeti me drejtues shtetasin I.M., ka aksidentuar këmbësorin shtetasin R.H., i cili ndodhet në spital, nënkujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet