Video/ Aksidenti tragjik ku makina përplas nënë e bir, 6-vjeçari humb jetën

Bota
Video/ Aksidenti tragjik ku makina përplas nënë e bir,

Një aksident i rëndë tragjik është shënuar këtë të premte në Argjentinë.

Autoritetet në Argjentinë kanë lëshuar një urdhër arresti për një burrë që pasi përplasi me makinën e tij nënë e bir dhe më pas u largua nga vendngjarja.

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur, nëna me të birin kalonin në vijat e bardha dhe një makinë që futet me të kuqe i merr përpara. Debora Agosti tentoi të mbrojë djalin e saj 5-vjeçar Isaac Sus, i cili edhe pse u dërgua me urgjencë në spital nuk mundi të mbijetonte.

https://video.dailymail.co.uk/preview/mol/2020/01/09/8045847254252996437/636x382_MP4_8045847254252996437.mp4

ME TE LEXUARAT