Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Terrorizoi banorët e Korçës duke gjuajtur me armë zjarri, arrestohet i riu

Kapet pas disa orësh 19-vjeçari Emiljano Sali, i cili akuzohet se ka qëlluar me armë në ajër sot duke terrorizuar banorët e lagjes.

Ngjarja ndodhi në lagjen nr. 17. Banorët deklaruan se dëgjuan disa të shtëna, dhe me pas policia nisi kerkimet.

Ndërkohë që Sali akuzohet se ka qëlluar me armë në ajër, pas konfliktit që kishte pasur me dy të tjerë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet