Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Të shtëna me armë në Korçë, policia gjen pesë gëzhoja në vendngjarje, autori…

Mëngjesin e sotëm janë regjistruar të shtëna me armë zjarri në lagjen 17, e quajtur si lagjia e Radenecit. Siç bëhet me dije, policia ka gjetur 5 gëzhoja në vendngjarje.

Po ashtu mësohet se edhe autori është identifikuar nga policia. Ky i fundit, ka qëlluar në ajër për arsye ende të panjohura dhe është larguar.

Policia sakaq ndodhet në vendngjarje, ndërsa agjentët janë vënë në kërkim të autorit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet