Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sherr në parkim me djalin, arrestohet ish-gjyqtari Alaudin Malaj

Ish kryetari i Gjykates se Apelit Tirane Alaudin Malaj u shoqerua diten e sotme ne polici. Ai ndodhej ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane ne momentin e ndalimit nga policia.

Ish gjyqtari Malaj është konfliktuar me njërin nga djemtë e tij për vendin ku pakonte makinën derisa ka kaluar gjithcka ne perplasje fizike.

Policia ka mberritur ne vendin e ngjarjes e njoftuar per konfliktin dhe menjehere ka vene ne pranga ish-gjyqtarin i cili mesohet se është në proces divorci me bashkëshorten me të cilën ka dy djem.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet