Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Prej 10 ditësh i shtruar tek Infektivi, ndërron jetë nga Covid-19 drejtori i Patentave

Drejtori i DPSHTRR në Gjirokastër, Edi Pesha, ka humbur betejën me virusin Covid-19, duke ndërruar jetë ditën e sotme.

Mësohet se ai ka qenë i shtruar prej 10 ditësh tek Infektivi, ku dhe mbylli sytë në ditën e Krishtlindjeve.

Ministria e Shëndetësisë njoftoi ditën e sotme se 553 qytetarë rezultuan pozitiv me Covid-19 në 24 orë dhe 9 të tjerë humbën jetën, mes tyre edhe drejtori i DPSHTRR.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet