Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Këtë urim nuk e keni parë kurrë, Ibrahimoviç ‘godet’ sërish për Krishtlindje

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, ua ka uruar ndjekësve të vet Krishtlindjen me një postim kontrovers në rrjetet sociale.

Ibrahimovic e ka zgjedhur mënyrën tipike të karakterit të Zlatanit për të uruar për festën e Krishtlindjes.

Në mesazhin urues gjithçka është normale, përveç shkronjës “s” në fjalën “Christmas” që suedezi e ka zëvendësuar me shkronjën “z” të emrit të vet Zlatan.

Fotografia, megjithatë, është shumë kontroverse.

Zgjedhja e 29-vjeçarit nga Suedia për të shprehur urimin është një fotografi e Babagjyshit me një gjest mund t’i ngjaj Zlatanit por jo edhe Babagjyshit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet