Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kërcënohet Vuçiç dhe familja e tij pas deklaratës për mosnjohjen e pavarësisë së Kosovës

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç dhe familja e tij janë kërcënuar nga një person i paidentifikuar.

Mediat vendase bëjnë me dije se kreu i shtetit ka marrë një mesazh kërcënues nga një adresë me emrin “Avučić”, në Instagram.

Ndër të tjera në mesazhet kërcënuese drejtuar Vuçiç ka mallkime dhe sharje ndaj presidentit.

Mesazhet kërcënuese janë bërë pas deklaratës së tij se ai kurrë nuk do ta njihte pavarësinë e Kosovës, për përparimin dhe zhvillimin e Serbisë dhe ndërtimin e spitalit Covid në Krushevc.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet