Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fejohet Shpat Kasapi me bukuroshen brune

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi është përfolur shpesh kohët e fundit për lidhjen e dashurisë me Selvijen dhe dedikimet që i kanë bërë njëri-tjetrit nëpër rrjetet sociale.

Mbrëmjën e djeshme këngëtari ka ndarë me ndjekësit lajmin e mirë, ai i ka dhënë fund beqarisë duke zyrtarizuar lidhjen e tyre në fejesë.

Ai ka publikuar një foto të dorës së tij dhe të Selvijes në Instastory, ku në sy bien unazat e tyre.

“24 dhjetor 2020”, ka shkruar Shpati duke mos dhënë më shumë detaje për fejesën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet