Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Emri/ Tronditet Dibra për Krishtlindje, plagoset me armë zjarri 50-vjeçari

Një plagosje më armë zjarri ka ndodhur tek rrethrrotullimi në Maqellarë të Dibrës. Mësohet se i plagosuri është Faik Zeqo, 50 vjeç.

Policia ndodhet në vendngjarje ndërsa nuk dihen ende motivet apo rrethanat.

50-vjeçari është plagosur në këmbë dhe është transportuar me urgjencë për në spitalin e qytetit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet