Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E mbajti sekret për shumë kohë, zbulohet partneri i Shkurte Gashit

Këngëtarja Shkurte Gashi se fundmi është bërë nënë, ajo ka sjell në jetë një djalë, të cilin e ka quajtur Mal.

Por, Gashi gjithmonë ka qenë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private, duke mos ndarë asnjë moment të rëndësishëm.

Ajo nuk ka bërë publike jo vetëm shtatzëninë, por as partnerin e saj. Ndërkohë, së fundmi një postim në Instastory i Lum Salihut, ka bërë që të identifikohet dhe partneri i saj.

Në postimin e tij, shfaqet postimi i partnerit të Shkurtes, i cili quhet Albert Limani, ku e ka falenderuar Lum Salihun për dhuratën e lindjes. Ndërkohë që lajmi është konfirmuar edhe nga Prive.al.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet