Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Cadrën me vete sot, priten reshje shiu në gjithë vendin

Dita e premte do të ndikohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme. Moti parshikohet kryesisht i vranët dhe intervale të shkurtëra kthjellimesh.

Reshje shiu që në orët e para të 24-orëshit në veri të vendit me intensitet deri mesatar. Në pjesën tjetër të vendit reshjet e shiut do të jenë të karakterit lokal me intensitet të ulët deri në orët e mbrëmjes.

Në mbrëmje reshjet e shiut fitojnë intensitet deri mesatar edhe në zonën qëndrore të vendit, pjesën tjetër përsëri do të vijojnë me reshje me intensitet të ulët.

Era nga kuadrati i jugut me shpejtësi mesatare 1-8m/sek, e cila përgjatë vijës bregdetare do të fitoj shpejtësi deri në 18m/sek.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet