Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Arjoni i publikoi foton në shtrat, Ana e “Për’Puthen” bën ndryshimin drastik

Pasi u pezullua nga “Përputhen” Ana Lleshi u tërhoq për disa ditë nga Instagrami duke i lënë fansat kuriozë se çfarë po bënte me jetën e saj.

Ajo ka vendosur që të kryejë ndërhyrje estetike në hundë. Ndërkohë lajmi u bë me dije nga vetë ajo me anë të një videoje të publikuar në Instagram.

Ajo vazhdimisht ‘kritikohej’ nga fansat, të cilët e pyesnin se kur do të kryente ndërhyrje.

Theksojmë se Ana bashkë me Arjonin u pezulluan nga programi pas publikimit të disa fotove nga shtrati.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet