Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Bushat. Makinat përplasen me njëra-tjetrën, njëra përfundon në kanal

Një aksident ka ndodhur në Bushat, Shkodër.

Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra si pasojë e shpejtësisë së lartë.

Njëra prej makinave ka dalë nga rruga duke përfunduar në kanal.

Ndërkohë një person ka mbetur i lënduar është transportuar për në spitalin e Shkodrës por është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet