Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident i trefishtë tek Rruga e Kombit, 5 persona dërgohen të lënduar në spitalin e Kukësit

KUKËS
Tre automjete janë përplasur në Rrugën e Kombit, saktësisht tek vendi i quajtur ”Ura 16 orëshe”.

Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e automjeteve dhe lagështia në rrugë prej shiut.

Nga përplasja janë lënduar 5 persona që janë dërguar në spitalin e Kukësit, por që janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet