Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vajza e Gjyste Vulajt shfaqet gjysmë e zhveshur

Beme nene te te ngjaj….! Rosana Vulaj është vajza e këngëtares së njohur Gjyste Vulajt, e cila po i lë të gjithë pa fjalë me fotot e fundit.

Ajo ka zgjedhur që të provokojë me fotot duke dalë gjysmë e zhveshur. Rosana ka zgjedhur të mbulojë pjesën e gjoksit duke veshur një fund ngjyrë vishnje.

Artistja shqiptare Gjyste Vulaj është një ndër këngëtaret shqiptare që ka goditur me veshjet e saj provokuese.


Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet