Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkelma dhe grushta, të rinjtë zihen keq në Ish-bllok

Një sherr midis disa të rinjve është kapur nga kamerat e celularëve të disa qytetarëve në zonën e ish-Bllokut. Në pamje shihen 2 të rinj fillimisht të cilët yihen dhunshëm me një të tretë.

Në një moment kur të 3 janë rrëzuar në tokë shfaqet një person i katërt më i madh në moshë, i cili qëllon një prej personave të përfshirë në sherr.

Ngjarja ka ndodhur përballë ish-vilës së diktatorit Hoxha, ku pas përleshjes në anën të rrugës të rinjtë e kanë vijuar zënkën mes makinave që po qarkullonin në zonë.

Në fund ata ndalin së rrahuri njëri tjetrin dhe mbledhin sendet personale për t’u larguar më pas.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet