Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pezullohet tenderi për aeroportin e Vlorës, kjo është arsyeja pse

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjitikës Belinda Balluku tha sot se është pezulluar tenderi për Aeroportin e Vlorës për shkak se një prej operatorëve ka ankimuar tenderin.

Sipas Ballukut kjo është një e drejtë që e ka çdo kompani, dhe nuk mund të mohohet nga qeveria.

Ministrja tha se kjo periudhë kohe do të përdoret nga qeveria për të parë më mirë ofertat.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet