Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina merr flakë në lëvizje tek Brryli, dyshimet e para

Një makinë ka marrë flakë në lëvizje rreth orës 19:00 tek zona e Brrylit. Dyshohet se flakët kanë ardhur si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorrit.

Ndërkohë, policia sqaron se makina me drejtues shtetasit me iniciale A.Gj ka vetëm dëme materiale.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 24.12.2020, rreth orës 19:00, tek Brryli, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorrit ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues A. Gj, ku ka vetëm dëme materiale. Nuk ka probleme për drejtuesin e mjetit.

Vijon puna me grupin hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet