Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Ma jep me qera”, Ronela Hajati kërkesë të pazakontë Kejvina Kthjellës

Kejvina Kthella, ish-velina e njohur ka postuar sot foto tepër sensuale të saj në Instagram që ka bërë edhe vajzat të marrosen pas trupit të saj.

Në foto shihet ish-velina e cila pozon e ulur në një tavoline dhe e veshur me të brendshme.

Në foton e postuar në Instagram ka komentuar këngëtarja Ronela Hajati e cila nuk e ka përmbajtur dot veten dhe i ka kërkuar ish-velinës që t’i jap trupin me qira për një javë.

“Ma jep këtë trupin nja një javë me qera, sa të mbyll ca halle 😂😍”– komentoi Ronela Hajati.

https://www.instagram.com/p/CJJNAxmlhIY/?utm_source=ig_web_copy_link

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet