Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kush është 45-vjeçari që terrorizoi Elbasanin me kallashnikov, policia rrethon zonën

Josif Kavaja është 45-vjeçari nga Elbasani që terrorizoi banorët duke qëlluar me kallashnikov.

Pasi njoftuan policinë për të shtënat me armë, në vendin e ngjarjes mbërriti menjëherë policia për të ushtruar kontroll në banesë, por edhe atyre iu përgjigj me të shtëna.

Edhe forcat speciale të RENEA-s janë duke u nisur me urgjencë drejt vendngjarjes.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në fshatin Zavalinë të Elbasanit pasditen e sotme. Për momentin nuk raportohet për të plagosur, ndërkohë që Kalaja po vijon rezistencën me armë.

Pritet mbërritja e forcave RENEA për të bërë të mundur neutralizimin e agresorit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet