Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gruaja përdhunohet nga 5 burra dhe oficeri i policisë

Një ngjarje tmerruese ka ndodhur në Indi. Një 35-vjeçare ka shkuar për të raportuar një abuzim seksual që i është bërë nga pesë burra dhe është dhunuar gjithashtu nga një oficer policie.

Në stacionin e policisë, ku ajo shkoi për të dëshmuar në lidhje me rastin, inspektori e dhunoi atë pa mëshirë në një dhomë.

Incidentet e përdhunimit në Indi janë tronditëse, pasi thuhet se çdo 15 minuta një grua sulmohet seksualisht.

Një “stuhi” zemërimi shpërtheu në tetor kur një vajzë gjashtë-vjeçare u përdhunua dhe vdiq dhjetë ditë më vonë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet