Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Foto/ Tayna shfaqet e dehur në mes të shiut

Së fundmi në Instagram po qarkullon një sfidë mjaft interesante dhe argëtuese. Bëhet fjalë për sfidën “Show me a picture of”, e cila konsiston më publikimin e fotove që kërkohen nga ndjekësit.

Një ndër personazhet publik që kanë vendosur ta bëjnë këtë sfidë ka qenë edhe reperja e njohur Tayna e cila i ka shuar kuriozitetin ndjekësve se si duket ajo e dehur apo pa make-up.

Me kërkesën e ndjekësve ajo ka publikuar një foto e shkrepur ku ishte e dehur në mes të shiut në Zvicrës dhe shprehet se është kënaqur shumë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet