Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fejohet këngëtari Shpat Kasapi, vajza që i rrëmbeu zemrën

Këngëtari shumë i pëlqyer nga vajzat, Shpati Kasapi, është fejuar.

Lajmin e bërë të ditur vetë ai përmes një foto, të publikuar në rrjetin social ‘Facebook’.

Shpati ka postuar tortën me emrat e tij dhe të partneres, shoqëruar dhe me duart, ku shfaqeshin unazat.

Kujtojmë që vajza që i ka rrëmbyer zemrën këngëtarit quhet Selvije dhe është me profesion grimiere.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet