Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Berat, dy mjete përplasen me njëra-tjetrën, rrëzojnë dhe një shtyllë

BERAT
Një aksident ka ndodhur në qendër të qytetit të Beratit, 300 metër larg Drejtorisë Vendore të Policisë. 2 mjete janë përplasur kokë më kokë me njëra-tjetrën dhe gjatë rrotullimit kanë goditur edhe një shtyllë të ndriçimit rrugor.

Shtylla ka rënë mbi një mjet që ndodhej i parkuar në rrugë duke e dëmtuar atë dhe duke bllokuar njëkohësisht qarkullimin në njërin aks të rrugës.

Zhurma e fortë që kanë bërë mjetet gjatë përplasjes dhe rrëzimi i shtyllës kanë tmerruar gjithë banorët e lagjes,të cilët kanë dalë të gjithë në rrugë nga frika. Paraprakisht dyshohet se të dyja mjete kanë qënë duke qarkulluar me shpejtësi në momentin e përplasjes. Në vendngjarje kanë shkuar efektivë të policisë rrugore që po kryejnë edhe kqyrjen e vendit të aksidentit për të zbardhur të plotë edhe dinamikën e tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet