Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident i shumëfishtë në autostradë, plagosen 5 persona

Këtë të enjte është regjistruar një aksident në autostradën Prishtinë-Prizren.

Në këtë aksident janë përfshirë rreth 7 makina. Ndërkohë televizioni lokal i Prizrenit Besa, raporton se sipas dëshmitarëve 5 persona kanë mbetur të lënduar.

Po ashtu mësohet se si pasojë e aksidentit është bllokuar trafiku, ndërsa në vendin e ngjarjes ndodhen ekipet e ndihmës së shpejtë dhe zjarrfikësit.

https://www.facebook.com/watch/?v=201789431496575

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet