Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Varianti i ri i Covid/ Bullgaria rihap fluturimet me Britaninë

Bullgaria do të lejojë fluturime nga Britania e Madhe nga mesdita e sotme, duke u mundësuar kështu qytetarëve të vet që të kthehen pranë të afërmve të tyre për festa.

Vendi ballkanik mbylli kufijtë e tij ajrorë, tokësorë dhe detarë për udhëtarët nga Britania të dielën në një përpjekje për të parandaluar përhapjen e llojit të ri të koronavirusit.

Udhëtarët nga Britania do të testohen dhe do të karantinohen për 10 ditë pas mbërritjes, sipas vendimit të qeverisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet