Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpërthen bombola e gazit në një banesë në fshatin Gjashtë të Sarandës, pamjet e para nga vendngjarja

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në fshatin Gjashtë në Sarandë, ku në një banesë ka shpërthyer bombola e gazit. Ngjarja ndodhi pak minuta më parë.

Deri më tani nuk raportohet për persona të lënduar, ndërsa nga shpërthimi janë shkaktuar dëme materiale.

Mësohet se banesa është në pronësi të shtetases Zise Koci, ndërkohë që policia ndodhet në vendin e ngjarjes si dhe forcat e shërbimit të zjarrfikëses.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet