Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shifra të larta në Greqi, 62 të vdekur dhe 937 të infektuar në 24 orë

Në Greqi 62 pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin gjatë 24 orëve të fundit.

Autoritetet shëndetësore raportojnë se kanë rezultuar pozitiv 937 raste të reja, ndërsa i bëjnë apel qytetarëve që të tregohen vigjilent dhe të respektojnë masat e vendosura për të parandaluar përhapjen e virusit.

Ndërkohë deri më tani numri i përgjithshëm i rasteve ka arritur në 133 365 të prekur, nga të cilat 52.4% raportohet se janë burra.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet