Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sherr masiv në Fier, të rinjtë zihen me çekiçë dhe sende të forta, parandalohet tragjedia

Një shèrr masiv ka ndodhur në qytetin e Fierit, ku një grup adoleshentësh janë pèrleshur dhùnshëm me njëri tjetrin.

Ngjarja ka ndodhur në sheshin e parkimit pas qendrës së qytetit, ku ‘bètèja’ është kapur nga kamerat e sigurisë së një biznesi aty pranë.

Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga FaxNews të rinjtë gjatë pèr leshjes kanë përdorur dhe mjete të forta si çèkiç.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 të ditës së sotme dhe sipas burimeve nga të rinjtë kanë pasur dhe ármë me vete të cilat nuk i kanë përdorur.

Policia ka nisur hètímet në lidhje me këtë ngjarje të rëndë e cila mund të kishte kôlápsuar në një tragjèdí të vërtetë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet