Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ndodh për herë të dytë, Papa Françesku pëlqen një tjetër modele në Instagram

Papa Françesku është kapur sërish mat duke pëlqyer foto të modeleve në Instagram.

Fotoja e modeles në Instagram me pëlqimin e Papës është shprërndarë kudo në rrjete sociale duke u bërë virale.

Llogaria e Instagramit të Papës, menaxhohet nga disa persona të tjerë dhe se nuk dihet se kush e ka pëlqyer “foton erotike” të modeles Margot Fox.

Ndërkohë që vetë modelja e ka shpërndarë postin ku ka marr pëlqimin e Papës dhe ka shkruar në të “Papa pëlqeu foton time?”

Kjo është hera e dytë që nga Instagrami i Papës i bëhet “Like” (pelqim) modeleve.

Më parë në nëntor nga Instagrami i Papës kishte ardhur një pëlqim i një “fotoje provokuese” për një modele braziliane. Papa për këtë gjë kërkoi shpjegim nga Instagram dhe nga personat që e menaxhonin atë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet