Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kuvendi voton Evgjeni Basharin si kryetaren e re të ILDKPKI-së

TIRANË

Kuvendi ka votuar Evgjeni Basharin si kryetare të ILDKPPKI-së.

Bashari u votua me 100 vota si kryetarja e ILDKPKI-së.

Ndërsa, Violeta Staka u zgjodh anëtare e Këshillit Mbikëqyrës të Bankës së Shqipërisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet