Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Foto/ Ledri Vula në shtrat me një femër, pak ditë pasi u bë baba

Këngëtari i njohur Ledri Vula u bë baba për herë të parë një javë më parë.

Ai dhe partnerja e tij, Sara Hoxha mirëpritën në jetë një vajzë, që e quajtën Poem Blu.

Menjëherë pas u bë baba, këngëtari nuk priti por paralajmëroi se do të nxirrte një këngë të re, duke ndarë me ndjekësit një sekuencë nga videoklipi.

Ndërsa së fundmi, Ledri Vula publikoi një foto ku shihet me modelen e videoklipit të tij në shtratin e një dhome.

Kujtojmë që Ledri Vula dhe Sara Hoxha bënë publike lidhjen gjatë periudhës së karantiës, pas disa kohësh thashetheme në media se ishin në një romancë.

Pak muaj pasi dolën publikisht si të dashur, u zbulua se ata ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ledri Vula i dedikoi një këngë Poem Blu para se të vinte në jetë, të quajtur ‘Si baba’. Ai nuk i realizoi një videoclip këngës por e shoqëroi vetëm ne një foto krah Sara Hoxhës, ku kjo e fundit pozoi topless duke vendosur në plan të parë barkun e rrumbullakosur dhe mbuluar gjoksin me flokë.

Çifti kanë treguar se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe janë të pandashëm.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet