Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E rrahën në mes të Prishtinës, gazetari zbulon çfarë i tha sulmuesit që e grushtonte pa pushim

Gazetari Valon Syla i cili është sulmuar fizikisht dje në Prishtinë ka treguar krejt gjendjen se si ka ardhur deri tek ky sulm.

Syla tha se ai fillimisht e ka pyetur se ‘ a është ai Valon Syla?’, e për këtë, ai ishte përgjigjur që ‘Jo’.

“I thash ‘okej ma m’shove, u kry tash, por ai donte hala mem rrok”, tha Syla në Debat Plus.

Syla është sulmuar dje rreth orës 12:00 në lagjen Pejton në Prishtinë. Madje në rrjetet sociale kanë dalur pamjet e para, ku shihet se si gazetari Syla sulmohet nga një person me grushte.

Ky sulm fizik ndaj gazetarit Syla vjen pas shkrimeve të tij lidhur me fluksin e madh të mërgatës që kanë ardhur në Kosovë gjatë këtyre ditëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet