Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bujar Qamili shtrohet në spital, reagon miku i këngëtarit: Nuk është prekur nga COVID

Këngëtari nga Shkodra Bujar Qamili ka pasur probleme shëndetësore, por nuk është me Covid ashtu sikurse u përfol.

Lajmin e ka bërë me dije miku i tij Ramazan Çeka i cili shkruan se Qamili është në Itali në trajtim intensiv dhe në gjendje të stabilizuar.

Çeka: Të nderuar miq, kolegë, gazetarë, punonjës mediash e dashamirës të artit.

Nisur nga situata aspak e qetë psikologjike, e cila sa vjen e po na bën të pranojmë e ta marrim si të vërtetë çdo lajm u bëj me dije se sapo kam komunikuar personalisht me “Mjeshtrin e Madh” dhe mikun tim më të përzemërt Bujar Qamili.

Ai vërtetë ka pasur probleme shëndetësore, por jo me Kovidin. Falë një trajtimi të specializuar dhe intensiv në Itali, gjendja e tij është stabilizuar dhe po përmirësohet dukshëm.

Në emër të Bujarit dhe familjes së tij u përcjell me nota përzemërsie falënderimet më të sinqerta për interesimin tuaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet