Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zgjedhjet e 25 prillit, Basha nis caktimin e drejtuesve politikë në qarqe, burimet: Ja kujt i besohet Shkodra

Teksa nuk na ndajnë shumë nga zgjedhjet e 25 prillit, Partia Demokratike ka ndezur ‘motorët’ për fushatën elektorale.

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka nisur me caktimin e drejtuesve politikë në qarqe.

Këto burime bëjnë me dije se drejtues politik i PD-së në qarkun e Shkodrës do të jetë Helidon Bushati. Ndërkohë që po vijon puna për caktimin e drejtuesve të qarqeve të tjera.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet