Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vrasja e Xhulio Prelës / Nikollë Sherrniku u dorëzua në polici më 19 dhjetor, mohon përfshirjen në ngjarje

TIRANË

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e efektivit të policisë Xhulio Prela.

Mësohet se një nga të dyshuarit për vrasjen e Prelës, Nikollë Sherrniku është dorëzuar në polici më datë 19 dhjetor.

Eshte siguruar edhe dokumentin e procesverbalit të dorëzimit

Nikoll Sherrniku, pasi është paraqitur në polici, ka mohuar të ketë lidhje me ngjarjen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet