Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama poston pamjet nga punimet në Rrugën e Arbërit: Një tjetër urë po merr formë

Vazhdon puna për ndërtimin e Rrugës së Arbrit, një ndër projektet më të mëdha në infrastrukturë të qeverisë.

Kryeministri Edi Rama ka postuar në profilin e tij në Facebook një video me pamjet e ndërtimit të rrugës.

Këto pamjet Rama i shoqëron me shkrimin: Me urën tjetër që po merr formë në rrugën Arbërit dhe me pjesë në ndërtim përgjatë kësaj vepre të shumëpritur nga dibranët, po të vyer për krejt Shqipërinë, ju uroj një ditë të mbarë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet