Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Publikohen mbi 1 mijë foto nudo të gruas së mbretit, “internim” në haremin e të shoqit

Gruas së mbretit të Tajlandës, Sineenat Wongvajirapakdi, i janë publikuar 1400 foto nudo. Ato i janë dërguar disa aktivistëve që janë kritikë me mbretin e Tajlandës, Maha Vajiralongkorn.

Fotot ishin bërë nga vetë Sineenat, ndërkohë që nuk dihet se si përfunduan në duart e armiqve të saj, të cilët i kanë shpërndarë tek aktivistët dhe gazetarët kritike me mbretin e Tajlandës.

Imazhet janë shpërndarë kur gruaja e mbretit, një ish-ushtarake, sapo ishte rikthyer në haremin e këtij të fundit, pasi ishte “internuar” prej më shumë se një viti në një ishull, për “sjellje të keqe”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet