Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ngjarja horror, piktori zbuloi viktimën e futur në valixhe në Londër

Një grua e quajtur Joanna Borucka, 41 vjeç është gjetur e vdekur brenda një valixhe në një hotel në Londër. Ajo ishte nga Polonia dhe për herë të fundit ishte parë 1 muaj më parë. Njerëzit e hotelit kanë treguar se partneri i saj u zhduk nga hoteli dhe nuk e panë më.

Hetuesit besojnë se ajo u pa për herë të fundit e gjallë më 20 Nëntor. Një piktor që vizitoi hotelin hapi valixhen dhe gjeti brenda trupin e një femre. Ajo pamje e tmerroi piktorin, ku u shpreh se kundërmonte erë të keqe.

Shkaku i vdekjes së saj nuk është konfirmuar ende dhe autoritetet kanë nxjerrë njoftimin se kushdo që ka informacione në lidhje me këtë çështje, të dëshmojnë për të zbuluar të vërtetën.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet