Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Getoar Selimi dhe Majk të parët në Shqipëri, sjellin “Vaksinën” në kohë pandemie

Dyshja e pandashme e skenës, Getoar Selimi dhe Majk kanë njoftuar ditët e fundit se janë duke bashkëpunuar për të sjellë një tjetër duet mes tyre.

Ata kanë zbuluar detaje të reja nga kënga duke treguar se projekti muzikor do të mbajë titullin “Hajde te baba”.

Kënga pritet të publikohet sot në orën 19:00 dhe do të jetë pjesë e albumit të tyre, që do të mbajë titullin “Vaksina”.

Ndërkohë fansat janë bërë edhe më shumë kuriozë, duke e cilësuar si një hit pa u publikuar ende.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet