Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ellen Degeneres fotografohet pa maskë në rrugë vetëm disa ditë pasi njoftoi infektimin me Covid-19

Aktorja e humorit u pa jashtë, në një parkim, teksa qëndronte vetëm ndërsa mbante maskën rreth qafës.

Burimet thonë se kjo ndodhi gjatë udhëtimit të saj për të bërë pazar nga Garde në Montecito, California.

Kanë kaluar vetëm nëntë ditë pasi Ellen konfirmoi infektimin duke thënë së është në gjendje të mirë përveç dhimbjes së madhe të shpinës. Po ashtu veprimi i saj bie ndesh me rregulloren që përcakton se qytetarët duhet të mbajnë maskë edhe në mjedise publike, kur nuk ndodhen me persona që qëndrojnë në një shtëpi.

 

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet