Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Del videoja, momenti kur gazetari i njohur rrihet në mes të Prishtinës

Gazetari kosovar, Valon Syla, është rrahur mesditën e sotme në Prishtinë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të lagjes “Pejton” në rrugën “Robert Doll”

Ky sulm fizik ndaj gazetarit Syla vjen pas shkrimeve të tij lidhur me fluksin e madh të mërgatës që kanë ardhur në Kosovë gjatë këtyre ditëve.

Sulmin fizik ndaj tij e ka konfirmuar për Express vetë gazetari Syla.

Ndërkohë në rrjete sociale janë shpërndarë edhe pamjet e momentit kur gazetari Valon Syla dhunohet në mes të Prishtinës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet