Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Basha: Rritja e çmimeve të energjisë i ka varfëruar edhe më shumë shqiptarët

Kreu i PD Lulzim Basha përmes një mesazhi që ka ndarë me qytetarët mëngjesin e sotëm hedh akuza se rritja e çmimeve të energjisë i ka varfëruar edhe më shumë shqiptarët.

Më tej ai vijon të premtojë se do i ulte ato, ndërsa thotë se kryeministri Edi Rama dështoi.

“Rritja e çmimeve të energjisë i ka varfëruar edhe më shumë shqiptarët. Mjaft më. Le të sjellim së bashku ndryshimin dhe t’i japim dritë të ardhmes”, shkruan Basha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet