Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Arjoni harron Anën? Dalin fotot intime në vaskë me modelen e njohur

Arjon Luli rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve disa javë më parë për shkak të fotos që publikoi në rrjetet sociale, ku shfaqej në shtrat me Ana Lleshin.

Teksa pranoi publikisht se kishte shprehur dëshirën për të krijuar një familje me Anën, disa foto të tjera po qarkullojnë në rrjet.

Arjoni shfaqet nën shoqërinë e modeles së njohur, Serena Sula. Ata shfaqen të dy në vaskë dhe duken shumë të afërt me njëri-tjetrin, pasi Luli shihet duke i prekur edhe të pasmet.

Konkurrenti i “Për’puthen” hodhi poshtë pothuajse çdo gjë që 26-vjeçarja, Ana Lleshi, kishte thënë në lidhje me historinë që fshihej pas atyre pamjeve, duke thënë se ajo është një femër shumë dinake

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet